Otváracie hodiny Poplatky Pozvánky na podujatia Z našich podujatí Covid opatrenia - Aktuálne info LOGO

DROBČEK KLUB

Covid opatrenia - Aktuálne info

05. SEPTEMBER 2022

Ministerstvo školstva za účelom udržať bezpečné prostredie v školách a školských zariadeniach v školskom roku 2022/2023 pripravilo dokument „Zelená otvoreným školám“, ktorý vychádza z platných zákonov, uznesení vlády SR, vyhlášok, ako aj opatrení, rozhodnutí Úradu verejného zdravotníctva SR a rozhodnutí ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR. Cieľom dokumentu „Zelená otvoreným školám“ je udržať bezpečné prostredie v školách a školských zariadeniach po dobu trvania pandémie ochorenia COVID-19 a mimoriadnej situácie.

Zelena_otvorenym_skolam.pdf

Pri nástupe na záujmovú činnosť CVČ je potrebné vyhlásenie o bezpríznakovosti !

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.pdf

21.apríl 2022

Na základe Vyhlášky ÚVZ SR č. 32/2022, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k povinnosti prekrytia horných dýchacích ciest, sa od 21. apríla 2022 ruší povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest použitím respirátora / rúška v spoločných priestoroch školy a školského zariadenia - teda aj v našom CVČ.

26.január 2022

Milé mamičky,

pri návšteve Drobček klubu je potrebné vypísať nanovo Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti, pretože  súčasťou tohto vyhlásenia je aj informácia -  prehlásenie o OTP, teda či je rodič očkovaný, prekonal ochorenie COVID za posledných 180 dní, alebo je negatívne  testovaný testom nie starším ako 72 hodín v prípade RT-PCR testu, LAMP testu,  alebo 48 hodín od odberu v prípade ATG testu v špecializovanom zariadení  (oficiálnom odbernom mieste)! Písomné vyhlásenie buď vypíšete v klube, alebo ho môžete pri najbližšej návšteve klubu rovno priniesť aj vypísané.

Tlačivo nájdete TU: Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti a režime OTP .docx

20. JANUÁR 2022

Milé mamičky, na základe Školského semaforu a Návrhu opatrení proti SARS-CoV-2 (variant Omikron) ostáva v platnosti, že CVČ môžu svoju činnosť realizovať prezenčne, no pre účastníkov záujmovej činnosti CVČ starších ako 12 rokov a dva mesiace platí režim OTP - teda aj pre mamičky z Drobček klubu. Viac sa dočítate na str. 5 Školského semaforu www.minedu.sk/data/att/21795.pdf

Naďalej ostáva v platnosti aj pravidlo, že v jeden deň môžu do klubu prísť najviac 5 mamičky, s dodržaním všetkých opatrení - rúško, dezinfekcia rúk. Priestory klubu /plochy a hračky/ sa dezinfikujú denne, po skončení klubu- aj preto som Vás v predošlej správe prosila, aby ste po ukončení činnosti zozbierali z koberca všetky hračky a uložili do patričných políc či boxov, aby sme tým uľahčili prácu našej pani upratovačke pri upratovaní a dezinfekcii.

Členské za klub sa zatiaľ uhrádza na mesačnej báze, Niektoré mamičky si januárový poplatok už uhradili, ostatných poprosím, aby tak urobili pri najbližšej návšteve klubu.

Samozrejme sú u nás vítaní aj noví drobci, stačí ak prídu do klubu, vypíšu prihlášku a uhradia mesačný poplatok.

P.s.: Mikulášske darčeky stále čakajú na našich drobcov - Karolínku, Zarku, Dianku a Dorotku /príďte si ich vyzdvihnúť aby čokoládky príliš nestvrdli 🙂/

18. JANUÁR 2022

Milé mamičky, pozývame Vás do vynovených priestorov Drobček klubu.

Obdobie "nečinnosti", / kedy bola obmedzená činnosť CVČ a aj Drobček klubu/, pracovníci nášho CVČ využili na vynovenie a skrášlenie Drobček klubu. Ako si môžte všimnúť na fotkách vo FOTOGALÉRII, hračky sme utriedili do skriniek a niektoré pre lepšiu priehľadnosť, sú uložené aj v plastových boxoch - podľa využitia /plastové loptičky, detské hudobné nástroje, skladačky, hračky pre najmenšie batoľatá a iné. Veríme že sa Vám v klube bude páčiť. A čoskoro sa môžte tešiť na jedno veľké prekvapenie.

P.s.: Keďže som dnes našla v klube na koberci porozhadzované rôzne hračky, farbičky a v skrinkách a boxoch pomiešané rôzne hračky, tak sme spolu s pani upratovačkou tieto hračky pozbierali a opäť pekne pretriedili.

Preto chcem poprosiť všetky mamičky, ktoré prídu so svojimi drobcami sa pohrať do Drobček klubu, aby pri odchode pozbierali z koberca všetky hračky a uložili ich na patričné miesto, či do správnych boxov, aby sme sa v klube cítili všetci príjemne.

Ďakujem za pochopenie.  Mária Cinkaničová - riaditeľka CVČ.

12. JANUÁR 2022

OD ZAJTRA ZAČÍNAME 🙂

Milé mamičky, s potešením Vám oznamujem, že od zajtrajšieho dňa naše CVČ spúšťa prevádzku Drobček klubu. Činnosť klubu bude prebiehať v režime OTP a s maximálnym počtom 5 mamičiek. Po príchode do budovy sú mamičky povinné mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom a absolvovať dezinfekciu rúk. Mamičky sa pri vstupe do klubu preukážu platným dokladom - OTP a zároveň podpíšu Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Prevádzka klubu je každý deň od 10:00 - do 12:00 hod. Členské sa bude uhrádzať po mesiacoch /2 eurá za mesiac/.

Tešíme sa na Vás. 🙂

P.s. : naši malí drobci - Karolínka, Gabika , Zara , Dianka a Dorotka si u nás môžu stále vyzdvihnúť Mikulášsky darček - mamičky nás môžu kontaktovať aj telefonicky.

10. JANUÁR 2022

Milé mamičky, v prvom rade želám Vám a vašim drobcom všetko dobré v novom roku 2022- hlavne pevné zdravie.

Určite ste už zachytili správu, že Ministerstvo školstva povolilo od dnešného dňa prezenčnú činnosť v CVČ, samozrejme so zohľadnením epidemickej situácie v okrese. Naše CVČ plánuje spustiť činnosť Drobček klubu koncom týždňa /štvrtok - piatok/, lebo v klube ešte robíme drobné úpravy - aby ste mohli prísť do vynovených priestorov. V stredu Vám dám vedieť kedy presne otvoríme a v akom režime budeme fungovať. Už sa na Vás všetkých tešíme.

20. JANUÁR 2022